درباره ما

پاشالند، انتخاب هوشمند

یکی از ویژگیهای گروه مشاورین املاک پاشالند، برخورداری از مشاوره و نظارت وکلا و حقوقدانان متخصص و قابل اعتماد در انجام معاملاتش می باشد. این موضوع کمک می کند تا مشتریان با اطمینان خاطر اقدام به تنظیم قرارداد نمایند و دچار مسائل حقوقیِ بعد از معامله نشوند.
پاشالند یک ماموریت ویژه اجتماعی هم برای خود تعریف نموده است: حمایت از محیط زیست و حقوق حیوانات. گروه مشاورین املاک پاشالند امیدوار است با برنامه های ویژه ای که در زمینه حفظ محیط زیست و حمایت از حقوق حیوانات دارد، بتواند قدم موثری را در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود در این زمینه بردارد.

گروه مشاورین املاک پاشالند، با برخورداری از مشاورین خلاق و خبره، به دنبال ارائه خدمات صادقانه و مورد رضایت مشتریان در زمینه خرید و فروش و اجاره املاک در مازندران است. پاشالند تلاش می کند تا با توجه به ذائقه و خواست مشتریان، مناسب ترین پیشنهاد را برای خرید و فروش املاک ارائه کند. خرید و فروش انواع زمین (اعم از مسکونی، باغ و کشاورزی) خانه باغ، انواع ویلا و آپارتمان در مناطق ساحلی و جنگلی، و همچنین املاک تجاری در منطقه مرکزی مازندران، جزء تخصصهای پاشالند می باشد.

با ما همراه باشید!

گروه مشاورین املاک پاشالند در راستای ایفای نقش خود برای تضمین امنیت حقوقی مردم عزیز، انتشار نکات کوتاه و مفید در مورد قراردادهای ملکی را در برنامه خویش قرار داده است.
دانستن هر کدام از این نکات می تواند ما را از دردسری بزرگ نجات دهد.